Urbe10 Pries Suite

Hitta det bästa hotellet i Málaga för dina datum, efter pris eller preferens

Jämför erbjudanden för Urbe10 Pries Suite på hundratals webbplatser, på ett och samma ställe

Håll utkik efter erbjudanden med fri avbokning eller höga betyg

Jämför rum och priser

Vi jämför hundratals sajter för att ge dig de bästa erbjudandena

1 natt
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi jämför hundratals sajter för att ge dig de bästa erbjudandena

Snabba fakta

Checka in från:
15:00
Checka ut före:
11:00

Faciliteter

wifi
Luftkonditionering
Rökfritt
Hiss
Internet
Värme

Mer om Urbe10 Pries Suite

Urbe10 Pries Suite

Urbe10 Pries Suite ligger i centrala Málaga och erbjuder boende med gratis WiFi och en tv. Denna lägenhet erbjuder boende med en balkong.

Plats

Pries, 22, Centro, Málaga, 29016, Spanien|1,39 km från stadscentrum

Incheckning och utcheckning

Checka in från:

15:00

Checka ut före:

11:00

Bra att veta

Extrasängar

Kontakta hotellet för mer information om att lägga till extrasängar.

Urbe10 Pries Suite: Frågor och svar

Urbe10 Pries Suite ligger 1.4 km från centrala Málaga.
Urbe10 Pries Suite ligger i Málaga, Spanien och ligger 1.4 km från centrala Málaga.
På Urbe10 Pries Suite kan du checka in från 15:00 och du måste checka ut innan 11:00.
Nej, det finns ingen parkering tillgänglig på Urbe10 Pries Suite. Om du letar efter ett hotell med utrymme att parkera kan du enkelt filtrera efter boenden som har "Parkering" under "Bekvämligheter" i sökresultaten.
Vi har ingen information om restauranger på Urbe10 Pries Suite. Kontrollera med dem när du bokar.