Charming Apartment Sofia 100m²

Hitta det bästa hotellet i Sofia för dina datum, efter pris eller preferens

Jämför erbjudanden för Charming Apartment Sofia 100m² på hundratals webbplatser, på ett och samma ställe

Håll utkik efter erbjudanden med fri avbokning eller höga betyg

Jämför rum och priser

Vi jämför hundratals sajter för att ge dig de bästa erbjudandena

1 natt
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi jämför hundratals sajter för att ge dig de bästa erbjudandena

Snabba fakta

Checka in från:
15:00
Checka ut före:
12:00

Faciliteter

wifi
Luftkonditionering
Rökfritt
Husdjur tillåtna
Internet

Utforska området

bulevard "Hristo Botev" 77 , Sofia, 1303, Bulgarien|0,94 km från stadscentrum

Bra att veta

Extrasängar

Kontakta hotellet för mer information om att lägga till extrasängar.

Spjälsäng

Kontakta hotellet för mer information om att lägga till en spjälsäng.

Viktig information från hotellet
Det här boendet tillåter inte möhippor, svensexor eller liknande fester. En skadedeposition på EUR 200 krävs vid ankomst. Den betalas med kontanter. Du bör få tillbaka depositionen när du checkar ut. Hela skadedepositionen återbetalas i kontanter efter att boendet har kontrollerats.

Charming Apartment Sofia 100m²: Frågor och svar

Charming Apartment Sofia 100m²
Charming Apartment Sofia 100m² ligger 0.9 km från centrala Sofia.
Charming Apartment Sofia 100m² ligger i Sofia, Bulgarien och ligger 0.9 km från centrala Sofia.
På Charming Apartment Sofia 100m² kan du checka in från 15:00 och du måste checka ut innan 12:00.
Ja, det finns wifi på Charming Apartment Sofia 100m² så att du kan hålla dig uppkopplad under din vistelse.
Det finns mycket att se och göra i närheten av Charming Apartment Sofia 100m². De närmaste landmärkena är St. Sofia Church, Sofia University St. Kliment Ohridski, Sea House, The Hunters II (Lab Hunters & Space Hunters) och Inter Expo Center.
Nej, det finns ingen parkering tillgänglig på Charming Apartment Sofia 100m². Om du letar efter ett hotell med utrymme att parkera kan du enkelt filtrera efter boenden som har "Parkering" under "Bekvämligheter" i sökresultaten.
Vi har ingen information om restauranger på Charming Apartment Sofia 100m². Kontrollera med dem när du bokar.
Det verkar inte som om det serveras frukost på Charming Apartment Sofia 100m², men kontakta dem direkt för att vara säker.
Ja, Charming Apartment Sofia 100m² har luftkonditionering.
Ja, Charming Apartment Sofia 100m² tillåter husdjur. Det kan vara en bra idé att kontakta dem direkt för att få information om eventuella tilläggsavgifter eller begränsningar.