Hotell i North Hills, Los Angeles

Hitta det bästa hotellet i North Hills för dina datum, efter pris eller preferens

Jämför hotellerbjudanden från hundratals leverantörer, allt på ett och samma ställe

Håll utkik efter hotell i North Hills med fri avbokning eller utmärkta betyg

Pålitliga hotelleverantörer i Los Angeles

Se alla hotell i North Hills

Priserna kan ändras – ange datum för bästa uppskattning. Observera att priserna baseras på tidigare sökningar från resenärer och priser från partner.
Priserna kan ändras – ange datum för bästa uppskattning. Observera att priserna baseras på tidigare sökningar från resenärer och priser från partner.
Visa fler hotell

Hotell i North Hills i Los Angeles: Vanliga frågor

Du kan alltid avboka eller ändra din hotellbokning om du behöver, men håll utkik efter hotell i North Hills med fri avbokning eller flexibla bokningsalternativ om du vill skydda dina pengar. Vissa hotell låter dig avboka och få dina pengar tillbaka om dina planer ändras.
Självklart – det billigaste hotellerbjudandet som vi hittat inom de närmaste sju dagarna är 798 SEK per natt. Om du behöver något inom de närmaste 24 timmarna, har vi hittat ett ställe där du kan bo för 810 SEK per natt.
Det genomsnittliga priset på ett hotell under veckan är 2.578 SEK per natt och det genomsnittliga priset på helgerna är 2.636 SEK. Sammantaget ser det ut som den billigaste dagen att bo i North Hills kan vara onsdag.
Vi räknade lite på olika datum i vår kalender och fann att onsdag är den billigaste dagen att bo i North Hills. Den dyraste dagen verkar vara lördag.
Den billigaste månaden att bo i North Hills är januari, med ett genomsnittspris på 1.976 SEK per natt. Den dyraste månaden är november, när det genomsnittliga rumspriset kan stiga till 2.647 SEK per natt. De här genomsnittspriserna är baserade på alla hotell vi hittat – från vandrarhem till 5-stjärniga hotell.
Det genomsnittliga priset på ett hotell i oktober är 2.521 SEK per natt, vilket är ungefär 5% högre än resten av året.