Hotell i Acacias Bâtie, Genève

Hitta det bästa hotellet i Acacias Bâtie för dina datum, efter pris eller preferens

Jämför hotellerbjudanden från hundratals leverantörer, allt på ett och samma ställe

Håll utkik efter hotell i Acacias Bâtie med fri avbokning eller utmärkta betyg

Pålitliga hotelleverantörer i Genève

Se alla hotell i Acacias Bâtie

Priserna kan ändras – ange datum för bästa uppskattning. Observera att priserna baseras på tidigare sökningar från resenärer och priser från partner.
Priserna kan ändras – ange datum för bästa uppskattning. Observera att priserna baseras på tidigare sökningar från resenärer och priser från partner.
Visa fler hotell

Hitta ett hotell i hjärtat av Acacias Bâtie

Kom först i kön till de främsta attraktionerna i Acacias Bâtie genom att bo nära dem.

Hotell i Acacias Bâtie i Genève: Vanliga frågor

Du kan alltid avboka eller ändra din hotellbokning om du behöver, men håll utkik efter hotell i Acacias Bâtie med fri avbokning eller flexibla bokningsalternativ om du vill skydda dina pengar. Vissa hotell låter dig avboka och få dina pengar tillbaka om dina planer ändras.
Självklart – det billigaste hotellerbjudandet som vi hittat inom de närmaste sju dagarna är 1.424 SEK per natt. Om du behöver något inom de närmaste 24 timmarna, har vi hittat ett ställe där du kan bo för 1.484 SEK per natt.
Det genomsnittliga priset på ett hotell under veckan är 4.438 SEK per natt och det genomsnittliga priset på helgerna är 3.879 SEK. Sammantaget ser det ut som den billigaste dagen att bo i Acacias Bâtie kan vara söndag.
Vi räknade lite på olika datum i vår kalender och fann att söndag är den billigaste dagen att bo i Acacias Bâtie. Den dyraste dagen verkar vara måndag.
Den billigaste månaden att bo i Acacias Bâtie är november, med ett genomsnittspris på 3.227 SEK per natt. Den dyraste månaden är maj, när det genomsnittliga rumspriset kan stiga till 5.491 SEK per natt. De här genomsnittspriserna är baserade på alla hotell vi hittat – från vandrarhem till 5-stjärniga hotell.
Det genomsnittliga priset på ett hotell i juni är 4.587 SEK per natt, vilket är ungefär 22% högre än resten av året.