Hotell från ibis i Łódź

Hitta de bästa hotellen från ibis i Łódź efter pris eller preferens

Jämför tusentals erbjudanden från ibis i Łódź på ett ställe

Håll utkik efter ibis-hotell i Łódź med fri avbokning

Alla betrodda hotelleverantörer i Łódź på ett och samma ställe

Se alla hotell från ibis i Łódź

Utforska kartan
Priserna kan ändras – ange datum för bästa uppskattning. Observera att priserna baseras på tidigare sökningar från resenärer och priser från partner.
Priserna kan ändras – ange datum för bästa uppskattning. Observera att priserna baseras på tidigare sökningar från resenärer och priser från partner.
Visa fler hotell

Snabba fakta

Slappna av i vetskap om att du har koll innan du åker.
Antal hotell från ibis i Łódź1
Bästa priset som hittatsIbis Lodz Centrum, 637 SEK
Populäraste hotellet från ibisIbis Lodz Centrum, från 637 SEK
Högst betygsatta hotell från ibisIbis Lodz Centrum, från 637 SEK
Genomsnittligt pris673 SEK
Billigaste månadendecember

Hitta ditt perfekta hotell i Łódź med ibis: Vanliga frågor

Medeltemperaturen i Łódź under maj är cirka 14°C. Den varmaste månaden är vanligtvis juli, med ett genomsnitt på 25°C. Den kallaste månaden är januari, med en genomsnittlig temperatur på -6°C. Den regnigaste månaden är juli, och det regnar oftast minst i oktober.

Många hotell erbjuder flexibla bokningsalternativ eller fri avbokning inom en viss tidsram som leder fram till din vistelse. Du kan hitta ibis-erbjudanden i Łódź som erbjuder denna typ av flexibilitet när du söker med Skyscanner.

Ja – många större hotell sänker sina rumspriser om det fortfarande finns gott om rum kvar att hyra ut. Villig att chansa? Det kan vara möjligt att priserna för ibis i Łódź kommer att minska lite under dagarna fram till din resa.

Det är ingen hemlighet att smarta resenärer ofta undviker helger för att slippa folkmassorna och höjda flyg- eller tågpriser. När det gäller rumspriser för hotell från ibis i Łódź, ser det ut som att de ligger runt 774 SEK för fredag-, lördag- och söndagsnätter, jämfört med 728 SEK under veckan.

Om du vill lägga vantarna på det billigaste rummet, prova att boka ett stadshotell med ibis på en söndag – det är då priserna är som lägst.

Vi har gått igenom alla prisuppgifter vi kunde hitta på nätet, och det ser ut som att den billigaste månaden att boka ett hotell med ibis i Łódź är december, med ett genomsnittspris på 522 SEK per natt. Den dyraste månaden är maj, då det genomsnittliga rumspriset kan stiga till 766 SEK.

Det lägsta rumspriset för ibis-hotell i Łódź som vi hittade för den här kommande helgen är Ibis Lodz Centrum för 1.359 SEK. Och för helgen efter det (30 maj 2026) ser det ut som att Ibis Lodz Centrum har rumspriser så låga som 910 SEK.