3-stjärniga hotell i Lapalisse

Hitta det bästa 3-stjärniga hotellet i Lapalisse för dina datum, efter pris eller preferens

Jämför erbjudanden för 3-stjärniga hotell från hundratals leverantörer, allt på ett och samma ställe

Håll utkik efter 3-stjärniga hotell i Lapalisse med fri avbokning eller utmärkta betyg

Pålitliga hotelleverantörer i Lapalisse

Se alla hotell i Lapalisse

Priserna kan ändras – ange datum för bästa uppskattning. Observera att priserna baseras på tidigare sökningar från resenärer och priser från partner.
Priserna kan ändras – ange datum för bästa uppskattning. Observera att priserna baseras på tidigare sökningar från resenärer och priser från partner.
Visa fler hotell

Andra resenärer älskade dessa 3-stjärniga hotell i Lapalisse

Betygsatt av resenärer som det bästa i staden. Dessa vistelser har alla fått högsta betyg för renlighet, kundservice och läge.
Se mer

Hotell med 3 i Lapalisse: Frågor och svar

Du kan alltid avboka eller ändra din hotellbokning om du behöver, men håll utkik efter hotell i Lapalisse med fri avbokning eller flexibla bokningsalternativ om du vill skydda dina pengar. Vissa hotell låter dig avboka och få dina pengar tillbaka om dina planer ändras.
Självklart – det billigaste hotellerbjudandet som vi hittat inom de närmaste sju dagarna är 579 SEK per natt. Om du behöver något inom de närmaste 24 timmarna har vi hittat ett ställe där du kan bo för 579 SEK per natt.
Det genomsnittliga priset på ett hotell under veckan är 1.255 SEK per natt, och det genomsnittliga priset på helgerna är 1.205 SEK. Sammantaget ser det ut som att den billigaste dagen att bo i Lapalisse kan vara söndag.
Vi räknade lite på olika datum i vår kalender och fann att söndag är den billigaste dagen att bo i Lapalisse. Den dyraste dagen verkar vara måndag
Det genomsnittliga priset för ett 3-stjärnigt hotell i Lapalisse är för närvarande runt 1.437 SEK per natt. Det billigaste 3-stjärniga hotellet vi hittade kostar 1.349 SEK per natt.
Gör dina morgonlängder på Au Puy des Vérités.