Hitta det bästa hotellet i Marbella för dina datum, efter pris eller preferens

Jämför erbjudanden för Casa Adosada en los Naranjos de Marbella på hundratals webbplatser, på ett och samma ställe

Håll utkik efter erbjudanden med fri avbokning eller höga betyg

Jämför rum och priser

Vi jämför hundratals sajter för att ge dig de bästa erbjudandena
1 natt
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi jämför hundratals sajter för att ge dig de bästa erbjudandena

Snabba fakta

Checka in från:
16:00
Checka ut före:
11:00

Faciliteter

wifi
Luftkonditionering
Pool
Rökfritt
Internet
Värme

Mer om Casa Adosada en los Naranjos de Marbella

Casa Adosada en los Naranjos de Marbella

Casa adosada en los Naranjos de Marbella ligger i Marbella, 2,4 km från Río Verde strand och 30 km från La Cala Golf, och erbjuder boende med gratis WiFi, luftkonditionering och en terrass.

Plats

Urbanización Los Naranjos de Marbella Manzana 3, 35, Marbella, 29660, Spanien|5,9 km från stadscentrum

Incheckning och utcheckning

Checka in från:

16:00

Checka ut före:

11:00

Bra att veta

Extrasängar

Kontakta hotellet för mer information om att lägga till extrasängar.

Spjälsäng

Kontakta hotellet för mer information om att lägga till en spjälsäng.

Viktig information från hotellet
En skadedeposition på EUR 500 krävs vid ankomst. Den betalas med kort. Du bör få tillbaka depositionen när du checkar ut. Hela skadedepositionen återbetalas till ditt kort efter att boendet har kontrollerats.

Casa Adosada en los Naranjos de Marbella: Frågor och svar

Vi har ingen information om restauranger på Casa Adosada en los Naranjos de Marbella. Kontrollera med dem när du bokar.
På Casa Adosada en los Naranjos de Marbella kan du checka in från 16:00 och du måste checka ut innan 11:00.
Nej, det finns ingen parkering tillgänglig på Casa Adosada en los Naranjos de Marbella. Om du letar efter ett hotell med utrymme att parkera kan du enkelt filtrera efter boenden som har "Parkering" under "Bekvämligheter" i sökresultaten.
Casa Adosada en los Naranjos de Marbella ligger 5.9 km från centrala Marbella.
Casa Adosada en los Naranjos de Marbella ligger i Marbella, Spanien och ligger 5.9 km från centrala Marbella.