3-stjärniga hotell i Ban Laem Sak (2)

Hitta det bästa 3-stjärniga hotellet i Ban Laem Sak (2) för dina datum, efter pris eller preferens

Jämför erbjudanden för 3-stjärniga hotell från hundratals leverantörer, allt på ett och samma ställe

Håll utkik efter 3-stjärniga hotell i Ban Laem Sak (2) med fri avbokning eller utmärkta betyg

Pålitliga hotelleverantörer i Ban Laem Sak (2)

Se alla hotell i Ban Laem Sak (2)

Visa fler hotell

Hotell med 3 i Ban Laem Sak (2): Frågor och svar

Självklart – det billigaste hotellerbjudandet som vi hittat inom de närmaste sju dagarna är 527 SEK per natt. Om du behöver något inom de närmaste 24 timmarna har vi hittat ett ställe där du kan bo för 527 SEK per natt.
Det genomsnittliga priset på ett hotell under veckan är 636 SEK per natt, och det genomsnittliga priset på helgerna är 626 SEK. Sammantaget ser det ut som att den billigaste dagen att bo i Ban Laem Sak (2) kan vara fredag.
Vi räknade lite på olika datum i vår kalender och fann att fredag är den billigaste dagen att bo i Ban Laem Sak (2). Den dyraste dagen verkar vara onsdag
Om du är i Ban Laem Sak (2) med barn kan du prova PN Mountain Resort and Villas Krabi eller Bulan Anda Resort.