4-stjärniga hotell i Kloten

Hitta det bästa 4-stjärniga hotellet i Kloten för dina datum, efter pris eller preferens

Jämför erbjudanden för 4-stjärniga hotell från hundratals leverantörer, allt på ett och samma ställe

Håll utkik efter 4-stjärniga hotell i Kloten med fri avbokning eller utmärkta betyg

Pålitliga hotelleverantörer i Kloten

Se alla hotell i Kloten

Visa fler hotell
På den här sidan visar vi preliminära priser för att hjälpa dig att välja bland en mängd olika alternativ. Priserna på denna sida är preliminära uppskattningar baserade på sökningar som gjorts av resenärer på Skyscanner, vilka kan komma att ändras.
Inkl. skatter och avgifter
Visa fler hotell

Hotell med 4 i Kloten: Frågor och svar

Du kan alltid avboka eller ändra din hotellbokning om du behöver, men håll utkik efter hotell i Kloten med fri avbokning eller flexibla bokningsalternativ om du vill skydda dina pengar. Vissa hotell låter dig avboka och få dina pengar tillbaka om dina planer ändras.
Självklart – det billigaste hotellerbjudandet som vi hittat inom de närmaste sju dagarna är 654 SEK per natt. Om du behöver något inom de närmaste 24 timmarna har vi hittat ett ställe där du kan bo för 987 SEK per natt.
Det genomsnittliga priset på ett hotell under veckan är 2.584 SEK per natt, och det genomsnittliga priset på helgerna är 2.429 SEK. Sammantaget ser det ut som att den billigaste dagen att bo i Kloten kan vara söndag.
Vi räknade lite på olika datum i vår kalender och fann att söndag är den billigaste dagen att bo i Kloten. Den dyraste dagen verkar vara torsdag
Det genomsnittliga priset för ett 3-stjärnigt hotell i Kloten är för närvarande runt 1.860 SEK per natt. Det billigaste 3-stjärniga hotellet vi hittade kostar 1.475 SEK per natt.
Det genomsnittliga priset för ett 4-stjärnigt hotell i Kloten är för närvarande runt 2.899 SEK per natt. Det billigaste 4-stjärniga hotellet vi hittade kostar 1.552 SEK per natt.
Gör dina morgonlängder på Holiday Inn Express Zürich Airport.
Om du är i Kloten med barn i släptåg kan du prova B&B Hotel Zürich Airport, B&B Hotel Zürich Wallisellen och Hotel Allegra Lodge.