City Hotel Gouda, WorldHotels Crafted Collection

Hoge Gouwe 201, Gouda, 2801 LE, Nederländerna

+ 118

Hitta det bästa hotellet i Gouda för dina datum, efter pris eller preferens

Jämför erbjudanden för City Hotel Gouda, WorldHotels Crafted Collection på hundratals webbplatser, på ett och samma ställe

Håll utkik efter erbjudanden med fri avbokning eller höga betyg

Jämför rum och priser

Vi jämför hundratals sajter för att ge dig de bästa erbjudandena
1 natt
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi jämför hundratals sajter för att ge dig de bästa erbjudandena

Snabba fakta

Checka in från:
14:00
Checka ut före:
12:00

Faciliteter

wifi
Parkering
Luftkonditionering
Fitnesscenter
24-timmarsöppen reception
Restaurang

Mer om City Hotel Gouda, WorldHotels Crafted Collection

City Hotel Gouda, WorldHotels Crafted Collection

City Hotel Gouda ligger centralt och nära en järnvägsstation i Gouda. Museum Gouda och De Goudse Schouwburg tillhör de kulturella höjdpunkterna, och S:t Janskerk och Waag är några av områdets främsta sevärdheter. Spa Gouda och Ostmarknad är två andra rekommenderade platser att besöka. Passa på att utforska området med friluftsaktiviteter som cykelturer. Hotell med restaurang, på gångavstånd från Spa Gouda Rökfria City Hotel Gouda är ett hotell som har en restaurang, ett fitnesscenter och en bar/lounge. Här ingår wi-fi i allmänna utrymmen. Här erbjuds dessutom bland annat ett kafé, parkering och kaffe/te i allmänt utrymme. City Hotel Gouda erbjuder 101 luftkonditionerade rum med värdeförvaringsskåp och kaffe- och tebryggare. Dessa individuellt inredda och möblerade rum inkluderar dagsängar. Sängarna har egyptiska bomullslakan och sängtillbehör av högsta kvalitet. På tv:n kan du se digitalkanaler. Rummen har delvis öppna badrum. Badrummen har badkar eller dusch med regndusch, badrockar, gratis toalettartiklar och hårtorkar. Gäster har tillgång till gratis wi-fi. Skrivbord och telefon finns. Städning erbjuds dagligen och strykjärn/strykbräda kan fås på begäran. Detta hotell har bland annat fitnesscenter. Fritidsaktiviteterna nedan finns antingen tillgängliga på plats eller i närheten. Avgifter kan tillkomma.

Betyg och omdömen

Städning4,6
Läge4,6
Service4,4
Rum4,4
Värde4,3
Sömnkvalitet4,5

Utmärkt läge

4,6

Hoge Gouwe 201, Gouda, 2801 LE, Nederländerna|0,47 km från stadscentrum

Incheckning och utcheckning

Checka in från:

14:00

Checka ut före:

12:00

Bra att veta

Extrasängar

Kontakta hotellet för mer information om att lägga till extrasängar.

Spjälsäng

Kontakta hotellet för mer information om att lägga till en spjälsäng.

Viktig information från hotellet
Gäster under 18 år kan endast checka in tillsammans med en förälder eller en officiell vårdnadshavare. Observera att endast Executive-rummen har plats för 1 extrasäng. Vid bokning av fler än 10 rum gäller särskilda regler för gruppbokningar. För dessa bokningar krävs en ej återbetalningsbar förskottsbetalning på 30 %.

City Hotel Gouda, WorldHotels Crafted Collection: Frågor och svar

Ja, City Hotel Gouda, WorldHotels Crafted Collection har en restaurang.
På City Hotel Gouda, WorldHotels Crafted Collection kan du checka in från 14:00 och du måste checka ut innan 12:00.
Ja, det finns parkering tillgänglig på City Hotel Gouda, WorldHotels Crafted Collection.
City Hotel Gouda, WorldHotels Crafted Collection ligger 0.4 km från centrala Gouda.
City Hotel Gouda, WorldHotels Crafted Collection ligger i Gouda, Nederländerna och ligger 0.4 km från centrala Gouda.