+ 22

Hitta det bästa hotellet i Kairo för dina datum, efter pris eller preferens

Jämför erbjudanden för Red Flower in Palm City Compound 1 Hour to the sea på hundratals webbplatser, på ett och samma ställe

Håll utkik efter erbjudanden med fri avbokning eller höga betyg

Jämför rum och priser

Vi jämför hundratals sajter för att ge dig de bästa erbjudandena
1 natt
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi jämför hundratals sajter för att ge dig de bästa erbjudandena

Snabba fakta

Checka in från:
14:00
Checka ut före:
12:00

Mer om Red Flower in Palm City Compound 1 Hour to the sea

Red Flower in Palm City Compound 1 Hour to the sea

denna lägenhet ligger i Nasser City, ett område i Kairo. International Park och Nile är exempel på områdets vackra natur, och bland de lokala turistattraktioner hittar du KidZania Cairo och Alabastersfinxen. Egyptiska nationella järnvägsmuseet och Zoo, Giza, Egypten är också värda ett besök. Denna lägenhet ligger i Kairo, så här har du nära till allt. Hoppa in i bilen och kör den korta turen på 16 minuter till Khan el-Khalili, eller på 15 minuter till Tahrir-torget (och dra nytta av att boendet har parkering på området). Köket är utrustat med ugn, spishäll och kylskåp, och du kan även hitta vattenkokare och mikrovågsugn. Bland övriga bekvämligheter på detta boende med 3 sovrum och 2 badrum hittar du sängkläder, strykjärn/strykbräda och uppvärmning.

Plats

Palm city compound - building 33 - Ring Rd ,The Martyr Corridor -, Kairo, 44321, Egypten|10,8 km från stadscentrum

Incheckning och utcheckning

Checka in från:

14:00

Checka ut före:

12:00

Bra att veta

Extrasängar

Kontakta hotellet för mer information om att lägga till extrasängar.

Spjälsäng

Kontakta hotellet för mer information om att lägga till en spjälsäng.

Red Flower in Palm City Compound 1 Hour to the sea: Frågor och svar

Vi har ingen information om restauranger på Red Flower in Palm City Compound 1 Hour to the sea. Kontrollera med dem när du bokar.
På Red Flower in Palm City Compound 1 Hour to the sea kan du checka in från 14:00 och du måste checka ut innan 12:00.
Nej, det finns ingen parkering tillgänglig på Red Flower in Palm City Compound 1 Hour to the sea. Om du letar efter ett hotell med utrymme att parkera kan du enkelt filtrera efter boenden som har "Parkering" under "Bekvämligheter" i sökresultaten.
Red Flower in Palm City Compound 1 Hour to the sea ligger 10.8 km från centrala Kairo.
Red Flower in Palm City Compound 1 Hour to the sea ligger i Kairo, Egypten och ligger 10.8 km från centrala Kairo.