4-stjärniga hotell i Prnjavor

Hitta det bästa 4-stjärniga hotellet i Prnjavor för dina datum, efter pris eller preferens

Jämför erbjudanden för 4-stjärniga hotell från hundratals leverantörer, allt på ett och samma ställe

Håll utkik efter 4-stjärniga hotell i Prnjavor med fri avbokning eller utmärkta betyg

Pålitliga hotelleverantörer i Prnjavor

Se alla hotell i Prnjavor

Visa fler hotell
På den här sidan visar vi preliminära priser för att hjälpa dig att välja bland en mängd olika alternativ. Priserna på denna sida är preliminära uppskattningar baserade på sökningar som gjorts av resenärer på Skyscanner, vilka kan komma att ändras.
Inkl. skatter och avgifter
Visa fler hotell

Hotell med 4 i Prnjavor: Frågor och svar

Du kan alltid avboka eller ändra din hotellbokning om du behöver, men håll utkik efter hotell i Prnjavor med fri avbokning eller flexibla bokningsalternativ om du vill skydda dina pengar. Vissa hotell låter dig avboka och få dina pengar tillbaka om dina planer ändras.
Självklart – det billigaste hotellerbjudandet som vi hittat inom de närmaste sju dagarna är 333 SEK per natt. Om du behöver något inom de närmaste 24 timmarna har vi hittat ett ställe där du kan bo för 397 SEK per natt.
Det genomsnittliga priset på ett hotell under veckan är 756 SEK per natt, och det genomsnittliga priset på helgerna är 701 SEK. Sammantaget ser det ut som att den billigaste dagen att bo i Prnjavor kan vara måndag.
Vi räknade lite på olika datum i vår kalender och fann att måndag är den billigaste dagen att bo i Prnjavor. Den dyraste dagen verkar vara lördag
Det genomsnittliga priset för ett 3-stjärnigt hotell i Prnjavor är för närvarande runt 461 SEK per natt. Det billigaste 3-stjärniga hotellet vi hittade kostar 461 SEK per natt.
Det genomsnittliga priset för ett 4-stjärnigt hotell i Prnjavor är för närvarande runt 744 SEK per natt. Det billigaste 4-stjärniga hotellet vi hittade kostar 590 SEK per natt.
Det genomsnittliga priset för ett 5-stjärnigt hotell i Prnjavor är för närvarande runt 1.154 SEK per natt. Det billigaste 5-stjärniga hotellet vi hittade kostar 1.154 SEK per natt.
Gör dina morgonlängder på Banja Kulaši och Villa Mia.