Hotell i DHA Phase 2, Lahore

Hitta det bästa hotellet i DHA Phase 2 för dina datum, efter pris eller preferens

Jämför hotellerbjudanden från hundratals leverantörer, allt på ett och samma ställe

Håll utkik efter hotell i DHA Phase 2 med fri avbokning eller utmärkta betyg

Pålitliga hotelleverantörer i Lahore

Se alla hotell i DHA Phase 2

Priserna kan ändras – ange datum för bästa uppskattning. Observera att priserna baseras på tidigare sökningar från resenärer och priser från partner.
Priserna kan ändras – ange datum för bästa uppskattning. Observera att priserna baseras på tidigare sökningar från resenärer och priser från partner.
Visa fler hotell

Hotell i DHA Phase 2 i Lahore: Vanliga frågor

Självklart – det billigaste hotellerbjudandet som vi hittat inom de närmaste sju dagarna är 505 SEK per natt. Om du behöver något inom de närmaste 24 timmarna, har vi hittat ett ställe där du kan bo för 523 SEK per natt.
Det genomsnittliga priset på ett hotell under veckan är 577 SEK per natt och det genomsnittliga priset på helgerna är 583 SEK. Sammantaget ser det ut som den billigaste dagen att bo i DHA Phase 2 kan vara måndag.
Vi räknade lite på olika datum i vår kalender och fann att måndag är den billigaste dagen att bo i DHA Phase 2. Den dyraste dagen verkar vara tisdag.
Den billigaste månaden att bo i DHA Phase 2 är april, med ett genomsnittspris på 588 SEK per natt. Den dyraste månaden är augusti, när det genomsnittliga rumspriset kan stiga till 614 SEK per natt. De här genomsnittspriserna är baserade på alla hotell vi hittat – från vandrarhem till 5-stjärniga hotell.
Det genomsnittliga priset på ett hotell i maj är 595 SEK per natt, vilket är ungefär 2% lägre än resten av året.