Hotell i DHA Phase 2, Lahore

Hitta det bästa hotellet i DHA Phase 2 för dina datum, efter pris eller preferens

Jämför hotellerbjudanden från hundratals leverantörer, allt på ett och samma ställe

Håll utkik efter hotell i DHA Phase 2 med fri avbokning eller utmärkta betyg

Pålitliga hotelleverantörer i Lahore

Se alla hotell i DHA Phase 2

Priserna kan ändras – ange datum för bästa uppskattning. Observera att priserna baseras på tidigare sökningar från resenärer och priser från partner.
Priserna kan ändras – ange datum för bästa uppskattning. Observera att priserna baseras på tidigare sökningar från resenärer och priser från partner.
Visa fler hotell

Hotell i DHA Phase 2 i Lahore: Vanliga frågor

Du kan alltid avboka eller ändra din hotellbokning om du behöver, men håll utkik efter hotell i DHA Phase 2 med fri avbokning eller flexibla bokningsalternativ om du vill skydda dina pengar. Vissa hotell låter dig avboka och få dina pengar tillbaka om dina planer ändras.
Det genomsnittliga priset på ett hotell under veckan är 580 SEK per natt och det genomsnittliga priset på helgerna är 583 SEK. Sammantaget ser det ut som den billigaste dagen att bo i DHA Phase 2 kan vara måndag.
Vi räknade lite på olika datum i vår kalender och fann att måndag är den billigaste dagen att bo i DHA Phase 2. Den dyraste dagen verkar vara torsdag.
Den billigaste månaden att bo i DHA Phase 2 är april, med ett genomsnittspris på 593 SEK per natt. Den dyraste månaden är augusti, när det genomsnittliga rumspriset kan stiga till 614 SEK per natt. De här genomsnittspriserna är baserade på alla hotell vi hittat – från vandrarhem till 5-stjärniga hotell.
Det genomsnittliga priset på ett hotell i maj är 596 SEK per natt, vilket är ungefär 2% lägre än resten av året.