Hotell från Kyriad i Paris

Hitta de bästa hotellen från Kyriad i Paris efter pris eller preferens

Jämför tusentals erbjudanden från Kyriad i Paris på ett ställe

Håll utkik efter Kyriad-hotell i Paris med fri avbokning

Alla betrodda hotelleverantörer i Paris på ett och samma ställe

Se alla hotell från Kyriad i Paris

Utforska kartan
Priserna kan ändras – ange datum för bästa uppskattning. Observera att priserna baseras på tidigare sökningar från resenärer och priser från partner.
Priserna kan ändras – ange datum för bästa uppskattning. Observera att priserna baseras på tidigare sökningar från resenärer och priser från partner.
Visa fler hotell

Snabba fakta

Slappna av i vetskap om att du har koll innan du åker.
Antal hotell från Kyriad i Paris4
Genomsnittligt pris1.224 SEK
Billigaste månadenfebruari

Hitta ditt perfekta hotell i Paris med Kyriad: Vanliga frågor

Medeltemperaturen i Paris under januari är cirka 3°C. Den varmaste månaden är vanligtvis augusti, med ett genomsnitt på 24°C. Den kallaste månaden är januari, med en genomsnittlig temperatur på 0°C. Den regnigaste månaden är december, och det regnar oftast minst i mars.
Många hotell erbjuder flexibla bokningsalternativ eller fri avbokning inom en viss tidsram som leder fram till din vistelse. Du kan hitta Kyriad-erbjudanden i Paris som erbjuder denna typ av flexibilitet när du söker med Skyscanner.
Ja – många större hotell sänker sina rumspriser om det fortfarande finns gott om rum kvar att hyra ut. Villig att chansa? Det kan vara möjligt att priserna för Kyriad i Paris kommer att minska lite under dagarna fram till din resa.
Det är ingen hemlighet att smarta resenärer ofta undviker helger för att slippa folkmassorna och höjda flyg- eller tågpriser. När det gäller rumspriser för hotell från Kyriad i Paris, ser det ut som att de ligger runt 1.138 SEK för fredag-, lördag- och söndagsnätter, jämfört med 1.237 SEK under veckan.
Om du vill lägga vantarna på det billigaste rummet, prova att boka ett stadshotell med Kyriad på en söndag – det är då priserna är som lägst.
Vi har gått igenom alla prisuppgifter vi kunde hitta på nätet, och det ser ut som att den billigaste månaden att boka ett hotell med Kyriad i Paris är februari, med ett genomsnittspris på 1.141 SEK per natt. Den dyraste månaden är juni, då det genomsnittliga rumspriset kan stiga till 1.972 SEK.
Det lägsta rumspriset för Kyriad-hotell i Paris som vi hittade för den här kommande helgen är Kyriad Paris 18 - Porte de Clignancourt - Montmartre för 1.087 SEK. Och för helgen efter det (7 februari 2026) ser det ut som att Kyriad Paris 10 - Canal Saint Martin - République har rumspriser så låga som 1.148 SEK.